Information about cost sharing, please click here

enerjist ile tanışın...

Enerjist Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'ndan aldığı "Yetkili Ölçüm Kuruluşu" belgesi ile faaliyetlerine devam etmektedir. 26847 sayılı resmi gazetede yayınlanan ısı yönetmeliğinde yer alan formül ve esaslara uygun olarak gider paylaşımlarını hazırlar ve tüketicilere ulaştırır. İç kontrol ve testleriyle yaptığı işlemlerin sürekli olarak doğru sonuç vermesini sağlar.

Bize Ulaşın

Gider paylaşımları binalara gelen enerji ve su faturalarının binalardaki bağımsız bölümlere ısı yönetmeliği formül ve esaslarına göre paylaşımını esas alır. Enerjist ilgili yönetmelik maddelerini temel alarak gider paylaşımlarını en hızlı şekilde hazırlar. Okumalar alındıktan sonraki süreçte "24 Saat Taahhütü" ile gider paylaşımları 24 saat içinde hazırlanarak müşterilerine ulaşır.

Bize Ulaşın

Enerjist son teknolojik imkanları sonuna kadar kullanmayı hedefler. Mevcut kullandığı altyapının kesintisiz ve hızlı olarak çalışmasını sağlar. Yeni teknolojilerin kendi iç sistemine süratle uygulanması için her an tetikte olur.

Mobil uygulaması ile tüketicilerin mobil cihazlarında gider paylaşımlarını 7/24 görüntülemesini, e-posta ile gönderebilmesini veya indirebilmesini sağlar. Online işlem merkezi ile site yönetim şirketlerinin kendi sitelerininin gider paylaşımlarını tek portal üzerinden yönetmesine olanak verir.

Bize Ulaşın

Enerjist size avantaj sağlar!

  • Gider bildirimlerini yönetmeliklere göre doğru olarak hazırlar.
  • Gider paylaşımlarını 24 saat içinde size ulaştırır.
  • Teknik personeli ile sayaçlarınızı düzenli olarak kontrol eder.
  • Mobil ve web uygulamaları ile gider bildirimleriniz her an elinizin altında olur.
  • Satış sonrası hizmetleri ile verdiği hizmetin en üst seviyede olması için çalışır.
  • Soru ve isteklerinize süratle yanıt verir, çözüm yollarını sunar.
Enerjist Hakkımızda